Podlahové mycí stroje

Potřebujete vyčistit podlahu? Máme snadné a kvalitní řešení.

V naší nabídce najdete podlahové mycí stroje, které Vám pomohou práci usnadnit. Při správném výběru mycího stroje je důležité znát typ mycího povrchu, velikost mycí plochy a řadu dalších detailů. Jsme připraveni osobně Vás předem navštívit a na místě doporučit vhodný model stroje. Rádi Vám poradíme, proto nás neváhejte kontaktovat.

Jste zde: Podlahové mycí stroje / Podlahové mycí stroje » GxL PRO LI-ION

Ceník mycích strojů / GxL PRO LI-ION

Cena: 89 000 Kč

Cena s DPH: 107.690,-Kč

Fimap řady GXL stroje, které mají výkon větších strojů a obratnost strojů malých. Robustní konstrukce je vhodná pro náročná odvětví od strojírenství po potravinářství, ve výrobních, zpracovatelských a skladovacích oblastech. Navzdory své malé velikosti je stroj vybaven stejnou technologií jako větší modely, což vám umožňuje doplnit váš mycí park o kompaktní, vysoce výkonné, programovatelné řešení, které lze vzdáleně spravovat pomocí systému Fimap Fleet Management.

  • až 40 kg přítlaku na kartáč GxL snadno odstraní nepoddajné nečistoty v průmyslu, dílnách at.
  • antikorozní úprava rámu a hliníku stěrky chrání GxL před vlhkostí. Jeho kvalita je zachována, i když jsou stroje používány ve vlhkém prostředí.
  • vnější konstrukce je pevná a robustní, vyrobená z polyetylenu. Chrání součásti uvnitř před otřesy, které mohou nastat v úzkých průchodech mechanických dílen nebo továren.
  • po uvolnění řídítek se okamžitě vypnou všechny funkce stroje, aby byla zaručena bezpečnost i v případě náhlého zastavení.
  • řidítka lze nastavit na různou výšku a náklon pro pohodlné používání. Lze je sklopit zcela - ideální pro snazší skladování stroje.
  • parabolická stěrka - pohybuje se spolu se strojem při zatáčení 
  • funkce Eco Mode pomáhá předcházet spotřebě vody, mycího prostředku a energie tím, že používá pouze množství, které potřebujete, a nic víc.
  • Praktický Colours Code - díly vyžadující každodenní údržbu jsou žluté a tudíž obsluze mycího stroje stačí rychlý pohled, aby zajistila pravidelnou údržbu bez ztráty času.

Ideální do průmyslového prostředí, kde jsou nečistoty odolné. Robustní konstrukce je vhodná pro náročná odvětví od strojírenství po potravinářství, ve výrobních, zpracovatelských a skladovacích oblastech.


Technická data:

Výrobce: FIMAP
Váha: 105 kg
Výška: 1250 mm
Šířka: 530 mm
Délka: 895 mm
Výkon teoretický: 1600  m² / hod
Pracovní záběr: 430 mm
Stírací lišta (přední / zadní): 510 mm
Otáčky: 140 ot/min
Příkon: 780 W
Kartáče: 1 x 430 mm
Nádrž - čistící roztok: 25 l
Nádrž - znečistěný roztok: 27 l
Přítlak kartáče: 40 kg
Kartáčový motor: 24 / 500 V / W
Sací motor: 24 / 280 V / W
Stoupání: 2 %
Podtlak: 68 mbar
Hlučnost menší než 80 dBA

GxL PRO LI-ION

Objednávka → „GxL PRO LI-ION“, 89 000 KčKontaktujte nás

Tel.: +420 724 520 165
+420 721 219 618
E-mail:
info(zavináč)impox.czTento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.