Podlahové mycí stroje

Potřebujete vyčistit podlahu? Máme snadné a kvalitní řešení.

V naší nabídce najdete podlahové mycí stroje, které Vám pomohou práci usnadnit. Při správném výběru mycího stroje je důležité znát typ mycího povrchu, velikost mycí plochy a řadu dalších detailů. Jsme připraveni osobně Vás předem navštívit a na místě doporučit vhodný model stroje. Rádi Vám poradíme, proto nás neváhejte kontaktovat.

Jste zde: Podlahové mycí stroje / Podlahové mycí stroje

Podlahové mycí stroje Kategorie Podlahové mycí stroje kabelové s chodící obsluhou:Kategorie Podlahové mycí stroje bateriové s chodící obsluhou:Kategorie Podlahové mycí stroje bateriové s elektrickým pojezdem a chodící obsluhou:Kategorie Podlahové mycí stroje pro sedící obsluhu:Kategorie Jednokotoučové mycí stroje s chodící obsluhou:Kategorie Mycí stroj eskalátorů:

ESCALATOR 510 LC ESCALATOR 510 LC 288 000 KčKategorie Mycí kartáče :Kategorie Stírací gumy:Kategorie AQ set pro plnění baterií :Kategorie Čistící prostředky / Mycí koncentráty:Kategorie Servis:Kategorie Mycí podlahové stroje MIRAGE - servis a náhradní díly:


Kontaktujte nás

Tel.: +420 724 520 165
+420 721 219 618
E-mail:
info(zavináč)impox.czTento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.