Podlahové mycí stroje

Potřebujete vyčistit podlahu? Máme snadné a kvalitní řešení.

V naší nabídce najdete podlahové mycí stroje, které Vám pomohou práci usnadnit. Při správném výběru mycího stroje je důležité znát typ mycího povrchu, velikost mycí plochy a řadu dalších detailů. Jsme připraveni osobně Vás předem navštívit a na místě doporučit vhodný model stroje. Rádi Vám poradíme, proto nás neváhejte kontaktovat.

Jste zde: Podlahové mycí stroje / Podlahové mycí stroje » R-Clean Speedclean / Kanystr 5 l

Ceník mycích strojů / R-Clean Speedclean / Kanystr 5 l

Cena: 436 Kč

Cena s DPH 528,-Kč 

Pro objednání, či další informace, použijte prosím níže uvedený formulář, popř. přímý firemní email: info@impox.cz nebo nás kontaktujte.

R-Clean Speedclean je ideální přípravek pro použití v mycích automatech díky velmi nízké pěnivosti a vynikajícím čisticím vlastnostem. Je výborný také pro manuální mytí, jednokotoučové a další čisticí stroje. Na podlaze nezanechává šmouhy vznikající z důvodu zbytků pěny. Neobsahuje vosky ani detergenty na bázi mastných kyselin, které by moohly zůstávat na podlaze. Čištěný povrch tak zůstává optimálně drsný a neklouže. Přípravekje pH neutrální a je vhodný prov všechny typy omyvatelných podlah, jako je linoleum, PVC a další plasty, pryž, kámen, mramor, lakované dřevo a lakované povrchy. Velmi příjemně voní.

Parametry produktu:

  • Výrobce: APEX
  • Balení: 5 l
  • Ph: 7
  • Ředění: 0,5-1%


 Soubory ke stažení:

R-Clean Speedclean / Kanystr 5 l

Objednávka → „R-Clean Speedclean / Kanystr 5 l “, 436 KčKontaktujte nás

Tel.: +420 724 520 165
+420 721 219 618
E-mail:
info(zavináč)impox.czTento web používá redakční systém Clips. Copyright 2008 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.